Rolplasto
   PHU Rolplasto Paweł Andrzejewski
   ul. Toruńska 49
   85-023 Bydgoszcz (mapa kml)
   tel. / fax: 52 52 07 868
   e-mail: okna.rolplasto@wp.pl
telefon Oferta

Parapety

PARAPETY WEWNĘTRZNE:

para

PCV - Parapety wewnętrzne wykonane są z wielokomorowego tworzywa sztucznego, co zapobiega wszelkim zaciekom, przedostawaniu sie wody itp. co za tym idzie - brak możliwości odkształcenia, czy przebarwienia. Należy pamiętać że parapet to eleganckie wykonczenie okna, i na tyle eleganckie na ile łatwe w pielęgnacji. Nasze parapety nie przywierają brudu, ani kurzu, a czyszczenie ich to czysta przyjemność. Kolory to biały, szary marmurek oraz wszystkie kolory okien drewnopodobnych Aluplast.

KONGLOMERAT MARMUROWY - Konglomerat to produkt przemysłowy będący połączeniem 95% kamienia naturalnego (łamanego) i 5% żywicy poliestrowej jako łącznika o doskonałych właściwościach fizyczno mechanicznych.
Dzięki temu połączeniu produkt końcowy posiada parametry podobne, a często przewyższające kamień naturalny wchodzący w jego skład.
Najważniejsze zalety to:
- wysoka wytrzymałość na ścieranie i uderzenie,
- jednolitość barwy, która pozwala na zastosowanie na dużych powierzchniach,
- ciężar, niższy w porównaniu z kamieniem naturalny

PŁYTA PAŹDZIERZOWA – powstaje w wyniku sprasowania paździerzy lnianych, konopnych lub ich mieszaniny spojonych ze sobą klejem syntetycznym w warunkach wysokiej temperatury i wysokiego ciśnienia. Do wyboru kolor biały bądź szary marmurek. W ofercie posiadamy 3 opcje kolorystyczne- biały, brązowy marmur oraz szary marmurek.

PARAPETY ZEWNĘTRZNE:

Blacha - parapety zewnętrzne to czysta wytrzymałość - tak w skrócie można je nazwać. Wykonane są z blachy chromowanej, która przystosowana jest do wszelkiego rodzaju warunków atmosferycznych, od najbardziej upalnych po takie które przyprawiają nas o zgrzyt zębów. Odporność na najwyższe aplitudy temperatur to także brak możliwości odkształcania się oraz stała pozycja w futrynie parapetu.

Aluminium - Posiada wszystkie cechy parapetów z blachy, dodatkowo charakteryzuje się krągłymi kształtami i znacznie niższą wagą. Absolutnie odporny na rdzę.